Programmas „Augļu skolā” noslēguma pasākums Birznieku pamatskolā

Jau vairākus gadus Birznieku pamatskola iesaistās Lauku atbalsta dienesta administrētā  programmā „Augļi skolā”. Visus šos gadus ābolus un bumbierus skolai piegādā Laucesas pagasta z/s „Sēlija” īpašnieks Alberts Mendriķis. Uz skolas pasākumu tika uzaicināts šis darba rūķis A. Mendrikis. Ar lielu interesi bērni klausījās viņa stāstījumu par darbu dārzā, par problēmām un grūtībām. Bija iespēja noskatīties interesantu filmu par z/s „Sēlija” ikdienu. A.Mendrikis parādīja kā pareizi potēt ābeles. Skolēni uzdeva dažādus jautājumus. Galvenais ko saprata skolas audzēkņi, ka jāmīl savu dzimto zemi un daudz jāstrādā, lai kaut ko sasniegtu. Alberts Mendrikis apsolīja, ka arī nākamgad cienās mūsu skolu ar garšīgiem, sulīgiem un veselīgiem āboliem un bumbieriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *