Projekta “Apaļš kā pūpols” janvāra aktivitāte

Jaunais gads nāk ar jauniem darbiem un jauniem izaicinājumiem, arī “O fonda” projekta “Apaļš kā pūpols” aktivitātes turpinās, un šī mēneša tēma ir “Miegs”, uzdevums ir izveidot spēli saistībā ar šo tematu.

Priecājamies par iespēju jauno gadu sākt ar jaunu uzdevumu, uzzināt daudz noderīgas informācijas par miegu, izveidot interesantu spēli, ko labprāt piedāvāsim izspēlēt arī pārējiem skolas skolēniem klases stundās vai sociālo zinību stundās, vai arī jebkuram citam interesentam. Šoreiz ideja par foto orientēšanās spēli Vaboles parkā un ciemata centrā radās jau pirms saņēmām uzdevumu… un tad sapratām, ka šo ideju ļoti labi var sasaistīt ar šī mēneša tēmu. Sākuma variantā spēles nosaukums bija “Miega maratons”, bet sapratām, ka saīsinot nosaukumu, sanāk interesantāk, tāpēc radās nosaukums “MIEGAtons”. Šajā mēnesī darbs nesagādāja īpašas grūtības, tikai prieku par iegūto darba rezultātu, jaunām zināšanām un iespēju pavadīt laiku svaigā gaisā!

Šoreiz spēles noteikumus un spēli nepievienojam, lai spēlēt būtu interesantāk un aizraujošāk…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *