Projekta “Apaļš kā pūpols” marta aktivitāte

Paliek aizvien siltāk un saulīte spīd aizvien spožāk. Tūlīt, tūlīt visi steigsim baudīt saules peldes. Bet cik daudz mēs zinām par sauļošanos un tās ietekmi uz mūsu veselību? Tieši tāpēc “O fonda” projekta “Apaļš kā pūpols” marta uzdevums bija noskaidrot, ko cilvēki zina un domā par saules ietekmi uz cilvēka organismu. Uzdevums patiešām atkal bija interesants, ļoti lietderīgs un jēgpilns, jo gan paši aizdomājāmies par it kā tik ikdienišķo procesu – sauļošanos, gan arī aicinājām par to domāt apkārtējos. Kā mums tas izdevās? Brīnišķīgi! Tāpēc no sirds pateicamies gan vērtēšanas ekspertiem par augsto novērtējumu, gan “Latvijas Maizniekam” par garšīgajām un saldajām balvām! Ar mūsu darba rezultātu aicinām iepazīties arī jūs!

Prezentācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *