Projekta “Apaļš kā pūpols” novembra aktivitāte

Straujiem soļiem ir aizsoļojis novembris, šī mēneša darbs ir izdarīts, lai arī nebija nemaz tik viegli. Visa novembra garumā pētījām RADONU – meklējām informāciju par šo radioaktīvo gāzi, aptaujājot sabiedrību, mēģinājām noskaidrot, cik daudz cilvēki zina par radonu un tā ietekmi uz veselību, mērījām radona gāzes koncentrācijas līmeni skolas telpās. Mēs apkopojām informāciju, pētījuma rezultātus un secinājumus prezentācijā.

Šoreiz darba izvērtējums ir šāds:
Grūtības sagādāja darbs attālinātā režīmā, bija jāatkārto zināšanas par aptaujas apkopošanas iespējām Excel lietotnē.
Ieguvumi – izpētīta jauna un noderīga informācija par radona gāzi, veikti mērījumi skolas telpās, nosakot radona līmeni, veiktas sarunas ar Radiācijas centra darbiniekiem, lai veiktu padziļinātu radona gāzes mērījumu izpēti skolas telpās, pētījums bija interesants un izzinošs.

Paldies “O fondam” un Radiācijas centra darbiniekiem par iespēju piedalīties šajā interesantajā un izzinošajā aktivitātē.

Projekta “Apaļš kā pūpols” Vaboles vidusskolas pētījums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *