Projektā “PuMPuRS supervīzija Silenes pamatskolā

Lai atbalstītu projektā “PuMPuRS” iesaistītus skolotājus, 1. decembrī Silenes pamatskolas skolotājiem tika nodrošinātas supervīzija – konsultatīvs atbalsts, kas palīdzēja pedagogiem tikt galā ar profesionālās darbības izaicinājumiem.

Supervīzija sākās ar pasūtījuma noskaidrošanu – kuriem darbiniekiem un kādu mērķu sasniegšanai supervīzija ir nepieciešama, un noslēdzas ar supervīzijas procesa un rezultātu novērtēšanu.

Nodarbības laikā, supervizores Ingrīdas Buiķes vadībā, dalībniekiem bija iespējams saņemt konsultatīvo atbalstu ar profesionālo darbību saistītos jautājumos: stresa un izdegšanas mazināšana, sadarbības veidošana ar projektā iesaistītajiem skolēniem un viņu vecākiem, dažādi ar darbu saistīti emocionāli jautājumi. Tā kā supervīzija notiek grupā, tā ir arī lieliska iespēja stiprināt skolas kolektīvu kā komandu un veicināt savstarpējo sadarbību kopēja mērķa sasniegšanai.

Supervīzijās dalībnieki vēlējās risināt jautājumus, kas saistīti ar izdegšanu lielās pedagogu noslodzes dēļ, kā arī dažādu šķēršļu pārvarēšanu.

Paldies supervizorei Ingrīdai Buiķei par optimismu, atbalstu un laba noskaņojuma radīšanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *