Projekta ”Veselīga dzīvesveida popularizēšana Nīcgales kopienā” noslēguma pasākums

Projekta mērķis-popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu,iesaistot Nīcgales kopienas iedzīvotājus futbola laukuma izveidē ir sasniegts.14.septembrī Nīcgales iedzīvotāji, skolēni, vecāki, LMT pārstāveEdīte Faibuševiča svinīgi atklāja jauno futbola laukumu. Par godu šim priecīgajam notikumam Nīcgales pamatskolas skolēni sarīkoja nelielu koncertu ar dejām, dziesmām. Tika izsniegtas pateicības visiem atbalstītājiem. Pēc svinīgās daļas tika noorganizēta futbola spēle, kurā piedalījās skolas skolēni, skolēnu vecāki. Spēlē tika izmantoti jaunie sporta piederumi – bumba, krekliņi. Šoreiz uzvarēja draudzība, bet turpmāk Nīcgales futbolistiem novēlam godalgotas vietas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *