Projekts “Kopā būt” Birznieku pamatskolā

Projekta “Kopā būt!” ietvaros Birznieku pamatskolā tika organizēta tikšanās ar psihologu. Pie mums ciemojās psiholoģe Tatjana Vidavska-Rusnaka. Kopā ar vecākiem bija novadīta interesanta un lietderīga nodarbība par bērnu audzināsanu. Vispirms psiholoģe pastastīja par cilvēka dzīves ciklu un attīstības posmiem, kas ir raksturīgs katram vecumposmam. Psiholoģe pastāstīja daudz interesantu piemēru no dzīves. Noslegumā Tatjana apstiprināja, ka par bērna audzināšanu ir atbildīgi abi vecāki. Galvenais, kas bērniem būtu jāzina, ka jebkurā dzīves ekstremālā situācijā bērns var saņemt palīdzību un atbalstu gan no tēva, gan no mātēs.

Tikšanās lieterīgu informāciju saņēma visi vecāki un skolotāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *