Projekts “Kopā būt!” Birznieku pamatskolā

Birznieku pamatskolā turpinās projekta “Kopā būt!” realizācija. Oktobra menēsī moto “Mēs lepojamies…” Katram no mums, katrai ģimenei, klasei ir ar ko lepoties. Mājās kopā ar vecākiem skolēni veidoja dzimtas koku, aprakstīja savus ģimenes locekļus un tuvākos radiniekus. Katrs apzinājās savas saknes, no kurienes viņš nāk, kas ir viņs pats. Tas bija kopīgs darbs, kurā vecaki ar bērniem kopā skatījās ģimenes fotoalbumus, kas vēl vairāk saliedēja viņus kopā.

Sākumskolas skolēni zīmēja savas ģimenes ģerboņus, kur atspoguļoja savus ģimenes locekļus, ģimenes intereses. Daži no skolēniem uzrakstīja radošo darbu “Manas ģimenes relikvija”. Piemēram, Ivetai Geidānei (6. klases skolniece) tas ir vecs apģerbu skapis, kuram jau ir 100 gadu. 4. klases skolēnam Daniilam ziļam – petrolejas lampa.

Visas šīs aktivitātes pierādīja, ka ģimene ir lielā vērtība. Tas ir darbs, mīlestība un draudzība. Laimīgs tas, kurš laimīgs savās mājās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *