Projekts “Man ir tīri zobi”

Vaboles vidusskolas 1. un 2. klašu skolēni piedalījās projekta “MAN IR TĪRI ZOBI” attālinātajās bezmaksas nodarbībās par veselīgu uzturu un zobu veselību. Pirmajā lekcijas daļā skolēni uzzināja par uztura paradumiem. Otrajā lekcijas daļā – klausījās par mutes dobuma un zobu veselību. Nodarbības vadīja uztura speciāliste un zobārstniecības speciālistes.

Lektores aicināja katru bērnu domāt un izteikt savu viedokli, kas ir svarīgākās lietas, lai zobi būtu veseli, svarīgākās lietas, kas jāievēro, lai ar veselīga uztura un pareizas kopšanas palīdzību zobi būtu stipri un veseli. Tāpat lektores aicināja apkopot iegūto informāciju un secināt, kas visspilgtāk palicis atmiņā un ko viņi varēs pastāstīt mājās ģimenei.

Skolēni vēroja, klausījās un atbildēja uz jautājumiem, tā nostiprinot iegūto un jau zināmo informāciju par mutes dobuma un zobu veselību, to saistot ar uztura paradumu ietekmi, kā arī nostiprināja prasmi un iemaņu pareizi un regulāri tīrīt zobus.

Katrs bērns saņems dāvanā krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, krāsainu diplomu, zobu suku un frotē dvielīti. Paldies projekta “MAN IR TĪRI ZOBI” organizētājiem par iespēju piedalīties šāda veida nodarbībās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *