Projektu dienas Medumu internātpamatskolā

Kustība rada laimes sajūtu cilvēkā, tāpēc fiziski aktīvs bērns jūtas drošs, ir komunikabls un kustību prieks iet viņam līdzi visā turpmākajā dzīvē.

Aizvadītajā nedēļā 25.02.2016. un 26.02.2016. Medumu internātpamatskolā notika projektu dienas, kas bija veltītas kustību priekam. Projektu dienu mērķis bija izglītojamo veselības nostiprināšana un uzlabošana, zināšanu apguves sekmēšana, fizisko spēju un pamatprasmju attīstīšana, pozitīvas attieksmes veidošana pret kustību aktivitātēm un izpratnes veicināšana par fizisko aktivitāšu nepieciešamību. Īstenojot projektu dienu programmu, kā līdzeklis tika izmantotas rotaļas, spēles, fiziski vingrinājumi draudzīgas sadarbības formās. Ceturtdien, 25.02.2016. skolā notika sporta diena, kurā gan lieliem, gan maziem bija iespēja izjust sacensību garu. Aktīvi, jautri, spraigi cīnījās četras komandas – trīs skolēnu un viena skolotāju komanda. Uzvarēja, protams, draudzība, bet sacensību gars, azarts un sportisks noskaņojums sagādāja visiem pozitīvas emocijas un labu garastāvokli.

Patiesi vēlamies, lai veselīgu bērnu būtu vairāk, lai viņi mazāk sēdētu pie televizora un datora, lai fiziskās aktivitātes kļūtu par dzīves nepieciešamību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *