Projektu nedēļa Medumu speciālajā pamatskolā

2021. gada 15. februārī Medumu speciālajā pamatskolā startēja projektu nedēļa “Mana puķu dobe”.

Projektu nedēļas mērķis bija ne tikai attīstīt skolēnu radošumu un talantus, bet veicināt praktiski pielietojamo un realizējamo skolas apkārtnes labiekārtošanas projektu izstrādi.

Katras radošās grupas skolēniem tika piedāvāts projekta “Mana puķu dobe” izstrādes plāns. Skolēnu uzdevumi bija, sadarbojoties savā starpā un ar saviem skolotājiem, izveidot radošās grupas puķu dobes projektu, izvēloties augus no piedāvātā sortimenta un izvietot tās savā puķu dobē, iesniegt projektu komisijai izvērtēšanai, prezentēt tos skolas aktu zālē.

Projektu veidošanas posmā katrs skolēns varēja atrast nodarbošanās pēc savām spējām un interesēm. Nedēļas nogalē tika rīkota izstāde, kurā bija aplūkojami brīnišķīgi puķu dobju zīmējumi, maketi no plastilīna, kartona, koka, papīra, talantīgi izpildīti rokdarbi, prezentācijas.

Tālākā projektu realizācija notiks ar pulciņa “Dārznieciņi” vadītājas palīdzību un tajā ietilpst sēklu sēšana, audzēšana, puķu dobju vietu sagatavošana, dēstu stādīšana un kopšana. Katras radošās grupas skolēniem tiks dota iespēja patstāvīgi vai ar skolotāju palīdzību īstenot savu iecerēto projektu reālajā dzīvē.

Lai mums visiem veicas projektu “Mana puķu dobe” realizācijā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *