Putnu dienas Nīcgalē

8. aprīlī Nīcgales pamatskolā notika putnu dienu pasākums.

Pasākumā piedalījas 1.-9. Klašu skolēni. Klātesošie noklausījas 8. klases skolēna Kristapa Dzeņa sagatavoto datorprezentāciju – Latvijas putni un bioloģijas skolotājas stāstījumu par interesanto putnu pasaulē. Pēc tam vērīgākie klausītāji atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto un redzēto un saņēma mazas balviņas.

Skolotāja iepazīstināja klausītājus ar Latvujas ornitoloģijas biedrības aicinājumu piedalīties balto stārķu uzskaitē. Aditorija ari izmēģināja LOB mājaslapā treniņuzdevumu atpazīt putnus pēc to balsīm.

Bioloģijas skolotāja pateicas visiem, kas piedalījās pasākumā un ir gatavi iesaistīties balto stārķu uzskaitē. Un īpašs paldie Kristapam par veiksmīgu sadarbību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *