Putras nedēļa Lāču pamatskolā

Putras nedēļa noritēja ar devīzi „Ēd putru, būsi vesels!” Skolas ēdnīcā skolēni ēda dažādas putras. Piedaloties Putras stundās bērni uzzināja par graudaugiem, kur aug, kā izskatās dažādu kultūru lauki, salīdzinājā graudaugu vārpiņas. Iepazinās ar grauda dzīves stāstu no maza, sīka graudiņa līdz brīdim, kad produkcija nonāk veikala plauktos. Skolēni uzzināja kāpēc graudaugi ir jāēd katru dienu un jāsporto. Par aktivitāti saņēma auzu pārslu paciņas.

Nedēļas noslēgumā bija jautrs pasākums „Putras ballīte”, kur sākumskolēni piedalījās konkursos, spēlēja spēles, degustēja dažādas biezputras, piedalījās sporta aktivitātē vingrošanā, sastādīja sakāmvārdus. Par aktīvo līdzdalību pasākumā skolēni saņēma diplomus un balvas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *