Randenē mācās izvirzīt un sasniegt mērķi

2. martā Randenes pamatskolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika otrā nodarbība “Mērķu sasniegšana”, kura bija veltīta karjerai. Tās mērķauditorija – 7.-9. klašu skolēni, lektore – Ruta Silapētere. Galvenā nodarbības tēma tika definēta kā karjeras mērķu sasniegšana. Klātesošajiem bija iespēja uzzināt, ar ko mērķis atšķiras no sapņa, kādā veidā izvirzīt mērķus. Un, protams, kā tos īstenot. R. Silapētere uzsvēra, ka šobrīd, mācoties skolā, jāizmanto visas iespējas, lai īstenotu mērķus un būtiski, lai šajā vecumā tie jau būtu.

Lektore pasvītroja, ka jebkura mērķa esamība rada spēcīgu motivāciju rīkoties, līdz ar to arī drošības sajūtu par savām spējām. Mērķis kalpo cilvēkam, nevis otrādi. Un ja jums ir mērķis, tad tas nozīmē, ka esat gatavi tā labā mainīties un pūlēties.

Nodarbība pārvērtās dzīvā diskusijā, kuras laikā daudzi Randenes skolas skolēni nopietni pārdomāja savu šī brīža situāciju, kā arī novērtēja savas nākotnes iespējamās ieceres un iespējas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *