Randenes debess valsts karoga krāsās

Patriotiskās nedēļas ietvaros Randenes pamatskolā notika daudzi pasākumi. „Latvija sveču gaismā” (veltījums visiem Latvijas varoņiem, kas krituši kaujās par valsts brīvību), sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas darbnīca, patriotiskā stunda „Lāčplēša diena”, kuras laikā skolēniem tika stāstīts par tālajiem 20. gadsimta 18., 19. gada notikumiem. Zīmējumu konkurss „Sarkanbalta debess mirdz…”. Un nedēļas noslēgumā pasākums „Uz tevi, Latvija, iet visas mūsu domas”, kas veltīts Latvijas proklamēšanas 97. gadadienai. Pasākuma laikā izskanēja daudz labu vārdu un novēlējumu, dziedāja skolas ansambļi. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Kalkūnes pagasta vadītājs Osvalds Kursītis. Un, protams, kas par dzimšanas dienu bez tortes. Arī tā bija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *