Randenes pamatskolas aktivitātes projektā Globe

Neretas novada Mazzalves pamatskolā šī gada 28. un 29.oktobrī notika 4. GLOBE projekta salidojums, kurā piedalījās arī Randenes pamatskolas skolēni.

GLOBE ir starptautiska vides izziņas programma, kurā skolēni kopā ar skolotājiem pēc zinātnieku izstrādātas metodoloģijas pēta dabu. Globe programma ir ļoti plaša un daudzveidīga, ar dažādām iespējām un aktivitātēm piepildīta. Atliek tikai darboties un tās izmantot! Mūsu skolēni piedalās atmosfēras pētījumu programmā. Šogad Randenes pamatskolas skolēni uzsāka darbu projekta aktivitātē „Gadalaiki manā biomā”, kurā fotografēs, kā gada laikā mainās viena un tā pati ainava.

GOBE salidojumi notiek katru otro gadu, kad satiekas dalībskolas no visas Latvijas, lai pastāstītu viena otrai, kā ir veicies, kādi pētījumi bijuši, dalībnieki prezentē sevi un savu skolu.

Pasākumā bija iespēja gan jautri atpūsties, gan gūt zināšanas koku vecuma noteikšanā, koku pazīšanā pēc lapām, meklēt slēpņus ar dažādiem uzdevumiem u.c.

Paldies par interesanto pasākumu projekta koordinatorei Inesei Liepiņai, Mazzalves skolas kolektīvam un īpaši šīs skolas bioloģijas skolotājai Andai Freimanei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *