Randenes pamatskolas pedagogi izglītojās „Izglītības iestādes psihohigiēna”

2016. gada 11. martā ar biedrības „Stāvais krasts” atbalstu Randenes pamatskolā viesojās lektors, psihologs Kaspars Bikše. Viņš skolas pedagogiem novadīja semināru „Izglītības iestādes psihohigiēna”.

Ar praktisku vingrinājumu palīdzību skolotāji apguva dažādu veidu paņēmienus, kā risināt konfliktus, kā kļūt apmierinātākam ar sevi, skolēniem un darbu skolā, kā arī paņēmienus, kā skolas ikdienā veicināt radošu pacēlumu, prieku, gandarījumu, kā uzturēt mērķa izjūtu, veicināt personisko izaugsmi, jo otram var palīdzēt tikai ar sevi apmierināts cilvēks, tāds, kurš priecājas par sevi, jo, priecājoties par sevi, mēs taču priecājamies par skolēniem, skolu un galu galā par visu pasauli, un pasaule esam mēs paši.

Vēl pedagogi apguva praktiskus vingrinājumus un paņēmienus, ar kuru palīdzību var apgūt prasmes, spējas un iemaņas risināt konfliktsituācijas, jo, ja mēs neizturēsimies pret skolas vidi tā, kā gribētu, lai pret mums izturas citi, skolas dzīvē nekas nemainīsies.

Priecāsimies par sevi, pateiksimies sev un skolēniem par to, ka mēs esam, par to, ka mums ir skolēni. Mīlēsim sevi, jo, kad mīlēsim sevi, mums būs, ko dot skolēniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *