Randenieši ASV Informācijas centrā

14.02. Randenes pamatskolas 7.-9. klašu skolēni devās uz “Info USA Daugavpils” jeb ASV Informācijas centru. Centra apmeklējums notika Valsts izglītības satura centra projekta (Nr.8.3.2.2/16/I/001) ”Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Kā zināms, tad ASV Informācijas centrs ir sadarbības programma starp Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību un Latgales Centrālo bibliotēku. Vairāk nekā 200 šādu centru atrodas visā pasaulē, taču Daugavpils ir otrā pilsēta Latvijā, kur darbojas šāds centrs. Pirmā pilsēta – Liepāja.

Centra pamatfunkcija ir veicināt savstarpēju sapratni starp ASV un Latviju, sniegt iedzīvotājiem informāciju par šo tālo valsti.

Apmeklējot ASV Informācijas centru, Randenes pamatskolas skolēni iepazinās ar centra koordinatori Natāliju Ošerovu, kura izstāstīja par centra darbības mērķiem un uzdevumiem. Apskatīja bibliotēku, kā arī uzzināja, ka te var piedalīties bezmaksas angļu valodas kursos, kas domāti dažādiem vecumposmiem. Piedalījās viktorīnā, kas bija veltīta ASV vēsturei un kultūrai, kopīgi uzspēlēja BINGO spēli. Aktīvākie spēļu dalībnieki saņēma jaukas dāvanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *