Randenieši Trušu karalistē

Randenes pamatskolas skolēni, realizējot projektu “Latvijas skolas soma”, devās uz Ogres upes senlejas dabas parku. Precīzāk uz Lēdmani, kur vietu zem saules atradusi Trušu karaliste. Te audzēkņi varēja apskatīt visdažādāko nokrāsu un lieluma trušus. Ne velti tā ir “karaliste” – šeit garauši savu ikdienu aizvada skaisti veidotās pilīs un muižās. Tas viss raisa asociācijas ar pasaku mežu. Arī muižiņām doti ļoti izteiksmīgi nosaukumi – “Ļipmuiža”, “Ūsiņas”, “Ķepiņas”, “Ļipiņas”.

Bez trušiem karalistē dzīvo arī citi pavalstnieki – kazas, cūkas, zosis, mandarīnpīles. Ļoti komunikabli āži. Bērni ļoti brīvi varēja pārvietoties pa karalisti, vērot dzīvnieciņus, kā arī pacienāt tos ar našķiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *