Realizēts projekts “Lāčuka laukums”

Lāču pamatskolā noslēdzies Rietumu bankas labdarības fonda konkursa “Sprīdis labākai dzīvei” atbalstītais projekts par rotaļu laukuma izveidi skolas teritorijā. Rotaļu laukuma atklāšana sagādāja patiesu prieku pirmsskolas izglītības grupas audzēkņiem un sākumskolas skolēniem, kuri uzstājās ar priekšnesumiem un sniedza palīdzīgu roku lentītes griešanā, lai steigtu izmēģināt jaunā rotaļu laukuma priekšrocības.

Projektu uzrakstīja skolotājas Valentīna Zaiceva un Anna Kondrašenko – pateicoties skolēnu vecāku, draugu un kaimiņu iniciatīvai, izdevās savākt nepieciešamo balsu skaitu, lai projekts būtu atbalstīts un vasarā varētu uzsākt darbu pie tā realizācijas. Rietumu bankas labdarības fonds projektam piešķīra 3800 EUR, papildus līdzfinansējumu sniedza Daugavpils novada dome.

“Līdz šim mums vispār nebija rotaļu laukuma, liedzot bērniem iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā,” pastāstīja Lāču pamatskolas direktors Andris Meškovskis. “Tagad tāda iespēja būs gan mūsu skolēniem, gan pārējiem Lociku ciema bērniem. Varbūt šoruden vairs daudz laika neatliks paspēlēties, bet nākampavasar laukumu varēs izmantot jau ar pilnu atdevi.”

Rotaļu laukumā ierīkotas šūpoles, rāpšanās sienas, rotaļu un vingrošanas kompleksi, kā arī uzstādītas divas smilšu kastes ar soliņiem un vāku, kas nodrošinās, ka pie smiltīm nepiekļūst suņi un kaķi, saglabājot smiltis tīras.

Veidojot rotaļu laukumu, vienlaikus tika organizēts arī skolēnu zīmējumu konkurss “Iedzīvini žogu!” un notika darbs pie skolas žoga fragmentu noformēšanas. Žoga krāsošanā kopā ar skolotājām Annu Koroļkovu un Jeļenu Ovčiņņikovu piedalījās 6.-9.kl.skolēni. Skolas direktors atklāja, ka nākotnē ir iecere turpināt darbu pie žoga estētiskā skata uzlabošanas.

Lāču pamatskolas kolektīvs izsaka pateicību Rietumu bankas labdarības fondam, Daugavpils novada domei un visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja projekta īstenošanu.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *