Reģionālais festivāls „Nāc līdzās!” Daugavpilī

Trešdien, 4. martā Medumu internātpamatskolas skolēniem bija iespēja apliecināt savus talantus mākslinieciskajā jaunradē reģionālajā XIX festivālā Latgales zonā „Nāc līdzās!”. Skolēni uzstājās ar ritmisku deju „Jāņtārpiņi”, kuru sagatavoja kopā ar mūzikas skolotāju Tatjanu Nizjuļko. Trīs skolēnu darbi vizuālajā mākslā, skolotāja Natālija Kuvšinova, un divi mājturības radošie darbi, skolotāja Raisa Avsjukeviča, piedalījās kopējā izstadē.

Skolēni guva milzīgu gandarījumu no uzstāšanās un bija priecīgi satikt dalībniekus no citām skolām.

Tāda veida pasākumi bērniem ar īpašām vajadzībām palīdz integrēties sabiedrībā un atrast jaunus draugus.

Paldies organizatoriem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *