Rotaļu laukuma iekārtošana Lāču pamatskolā

Pašlaik Lāču pamatskolā notiek projekta “Rotaļu laukuma iekārtošana Lāču pamatskolā” realizācijas noslēgšana. Projektu atbalstīja Rietumu bankas labdarības fonds. Rietumu bankas labdarības fonda piešķirtais finansējums: 3800.00 EUR.

Aprīlī skola iesniedza Rietumu bankas labdarības fondam konkursam “Sprīdis labākai dzīvei” savu projektu “Lāčuka laukums”.

Pēc uzvaras 1. kārtā, notika balsošana Internetā “Latvijas Avīzes” mājas lapā, kurā par mūsu projektu nobalsoja 338 atbalstītāji.

Maijā sākās darbs pie projekta realizācijas.

Tika organizēts skolēnu zīmējumu konkurss “Iedzīvini žogu!” starp Lāču pamatskolas 1-9. kl. skolēniem. Skolēnu zīmējumi attēloja dabu, gadalaikus, hobijus un multfilmu varoņus. Uzvarēja zīmējumi ar pasaku varoņiem.

Vasaras laikā skola strādāja pie iekārtu iepirkšanās. Pirmkārt notika tirgus izpēte starp firmām, kuras ražo vai pārdod projektā ieplānotās iekārtas. Noslēdzam līgumus un pēc iekārtu saņemšanas tika veikts darbs pie iekārtu montāžas un uzstādīšanas.

Vienlaikus notika darbs pie žoga fragmentu noformēšanas. Žoga krāsošanā kopā ar skolotājiem Annu Koroļkovu un Jeļenu Ovčiņņikovu piedalījās 6.-9.kl. skolēni.

Tagad Lāču pamatskolas un Lociku ciema pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem ir iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā pie šūpolēm, rāpšanās sienām, rotaļu un vingrošanas kompleksiem. Oktobrī tiek plānota rotaļu laukuma svinīgā atklāšana.

Pateicamies Rietumu bankas labdarības fondam par atbalstu un sniegto finansējumu iekārtu iegādei, Daugavpils novada pašvaldībai par atbalstu projekta realizācijā un visiem, kuri nobalsoja un atbalstīja mūsu projektu.

Rotaļu laukuma oficiālā atklāšana – 09.10.2015. Laipni lūdzam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *