Rudenīgā noskaņa Lāču pamatskolā

Rudens mūsu skolā ienāca ar daudzkrāsainajām dārzeņu un ziedu kompozīcijām. Visčaklākie bija 1. – 5. klašu skolēni. Kāposti, burkāni, kabači, ķirbji pārvērtās par dažādiem pasaku varoņiem un priekšmetiem. Mūsu acis priecēja ogles melnuma kaķis, oriģinālā puķu vāze ar rudenīgajiem ziediem, zirnekļa mājiņa, lidmašīna, ezītis, zābaciņi, pūce laiva un citas kompozīcijas.

Gribas atzīmēt visinteresantāko darbu autorus pirmsskolas grupiņas audzēkņus, 1. klases skolēnus M. Gaščuku, V.Kotovu, E. Koļesnikovu, 2. klases skolēnus A. Ovčiņņikovu, A. Griņeviču, M. Petrovu, 3. klases skolēnus I. Boroņeneko, A. Lausovu, 4. klases skolēnus E. Siņeviču, D. Motrončiķu, 5. klases skolēnus D. Siņeviču, R. Skorodihinu, A. Jegorovu.

Pateicamies skolēniem un viņu vecākiem par veikto darbiņu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *