Rudens balle Tabores pamatskolā

Tabores pamatskolā 20. oktobrī notika Rudens balle, kurā visi skolēni dejoja. Jau no paša rīta skolā valdīja rosība. Skolēni paši aizpildīja angažamentus (ielūgumus) uz balli. Populārākās balles dejas šobrīd ir: Lēnais valsis, Vīnes valsis, Argentīnas tango un Kvisteps. Vecāki, skolotāji un tehniskie darbinieki bija gan skatītāji, gan žūrija. Labākie dejotāji tika apbalvoti.

Deju skolotāja Jeļena Pasternaka māca pamata dejas soļus un izpildīt figūras vajadzīgajā virzienā. Balles dejotāju mērķis ir skaisti dejot un gūt prieku no dejas, skanot atbilstošai mūzikai.

Dejās notiek partneru maiņa, gan mācību procesā, gan dejojot konkursos. Rezultātā bērni prot dejot ar jebkuru partneri. Tas nav sports, bet ļoti skaists veids kā izpausties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *