Rudens stunda Kalupes sākumskolā

Kā izskatās rudeņošanās? Uz šo jautājumu tagad droši var atbildēt Kalupes pamatskolas 1. – 5.klašu skolēni un pirmsskolēni, jo 16.oktobrī viņi visi pulcējās uz krāsainu rudens stundu.

Vispirms uzzinājām, ka kādreiz lielos lauku darbus darīja visi kopā – talkās. Tāpēc arī šoreiz visi tika aicināti uz kartupuļu talku, lai noskaidrotu čaklāko talcinieku katrā klasē.

Kad kartupeļi salasīti, talcinieki jāuzcienā. Uzdevumu sarežģīja tas, ka šis darbiņš bija jāpaveic ar aizsietām acīm, kas izraisīja lielu jautrību skatītājos.

Reizē ar rudeni pie mums ir ieradušies Slimību karalistes kareivji ar baciļu lodēm un vīrusu tankiem. Kā tos uzveikt, mācīja 1.klases Sīpolēni. Viņi ziņoja, ka slepenais ierocis ir sīpolu sula ar medu, ko varēja arī nogaršot visi gribētāji.

Kad rudens darbi padarīti, var gaidīt arī ziemas sākumu. Tāpēc mūsu pasākumu apciemoja arī Mārtiņdienas gailis, kurš atklāja, ka nemaz nevēlas kļūt par svētku cepeti. Tāpēc visi kopā, spēlējot spēli „Bēgošais gailēns”, izglābām putnu.

Pasākuma noslēgumā bija gan dziesma par gardumiem, gan iegūtas zināšanas, kā cīnīties ar uzbrūkošo slimību armiju, gan arī labs noskaņojums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *