Rudens veltes Salienas vidusskolā

19.septembrī Salienas vidusskolā tika atklāta kompozīciju no dabas materiāliem izstāde, kas tika veltīta Daugavpils novada dienām 2014. Katras klases skolēni un viņu vecāki ar klases audzinātāja palīdzību izgatavoja interesantus mākslīgi noformētus darbus.

Izstādē ”viesojās” ežu ģimenīte (1., 4. klase), bruņurupucis (7.klase), pūķis (11.klase), valis (9.klase ), brieži (2.klase). 10.klases skolēni izgatavoja skaistus svečturus no bērza, 6.klase skolēni – lelles no zālēm. Jaunākā dalībniece – pirmsskolas grupas audzēkne Anastasija Afanasjeva – atnesa lielu rudens ziedu grozu no ķirbja.

Labākie darbi tika izvēlēti Daugavpils novada dienu 2014 Salienas vidusskolas mazpulka gadatirgus galdiņa noformēšanai.

Jau trešo gadu vēstures skolotāja Nataļja Leončuka kopā ar mazpulkiem rāda jaunajām māmiņām un viņu bērniem meistarklasi darinājumu no dabas materiāliem izgatavošanā uz vietas. Šis radošais galdiņš piesaista aizvien lielāku dalībnieku uzmanību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *