Sadarbībā ar projektu “PuMPuRS” ir tapis raidījums “Klase”

Raidījums ļaus ieskatīties skolas dzīvē un ieraudzīt tajā katru bērnu atsevišķi ar viņa unikālo stāstu. Raidījuma veidotāji cer, ka tas palīdzēs pieaugušajiem labāk izprast un atbalstīt savus bērnus un ļaus gudrāk reaģēt dažādās dzīves situācijās.

Cik bieži aizdomājamies, kā bērns jūtas skolā, ģimenē un sabiedrībā kopumā? Vai slikta atzīme matemātikā nozīmē tikai slinkumu, neapķērību, vai tomēr tai var būt dziļāks iemesls? Cik bieži dzirdam bērnu sakām, ka viņš nevēlas iet uz skolu? Vai aizdomājamies, kāpēc tā notiek? Jaunajā raidījumā vienkāršā, brīvā un izklaidējošā veidā runās par svarīgo, liekot aizdomāties par savu bērnu un par savu līdzatbildību.

Saite: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/06.01.2019-tv-jaunums-klase-1.-serija.id148091/?fbclid=IwAR0PBe7IXmvIRq0TrA40OvThPw7M8aaaWQ7S6tn8j4YbdQ9rlS8hkKlGytg