Sagaidot Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienu

Špoģu vidusskolā 29. aprīlī notika Latvijas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai veltīts pasākumu cikls. Skolēni tika iesaistīti dažādās aktivitātēs: 1.- 4. klase piedalījās radošajās darbnīcās, kurās veidoja kolāžas un zīmējumus par tēmām „Es dzīvoju brīvā Latvijā” un „Mana zeme – Latvija”; 5.-8. klase virtuālajos ceļojumos „Mūsu Latvija” (5.-6.kl.) un „Latvija – mana bagātība” (7.-8.kl.) iepazina savas dzimtenes skaistākās vietas, interesantus cilvēkus, kultūras bagātības, savukārt 9.-12.klase šķīra mutvārdu žurnāla „10 lietas, kuras katram Latvijas iedzīvotājam jāzina par 4. maiju” lappuses. Tā veidošanā aktīvi iesaistījās 12.a klases skolēni. Īpaši interesantas bija Tautas frontes, Baltijas ceļa, Barikāžu dalībnieku atmiņas un šo notikumu fotogrāfijas.

Pēc pasākuma 12.a klases skolēni Iļja Sergejevs un Ilze Rūtiņa – Špoģu vidusskolas nominācijas „Gada skolēns” ieguvēji -, klasesbiedru atbalstīti, kopā ar skolas direktoru Jāni Belkovski iestādīja liepiņas. Šī tradīcija, kas  aizsākās pirms 5 gadiem, ne tikai padara mūsu skolas apkārtni skaistāku, bet arī saglabā piemiņu par tiem, kas ar saviem sasniegumiem veidojuši Špoģu vidusskolas tēlu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *