Sākumskolas nedēļa Salienas vidusskolā

Izzinoši un radoši no 23. līdz 27. martam pagāja sākumskolas nedēļa Salienas vidusskolā. Skolēniem tiek piedāvāta brīnišķīga iespēja paradīt sevi dažādās sfērās. Katra diena bija veltīta kādam interesantam pasākumam, spēlēm vai izpriecām. Līdz ceturtdienai bērni atbildēja uz viktorīnas „Pasaku zeme” jautājumiem, jo pavasara brīvdienu laikā viņiem bija uzdevums iepazīties ar Hansa Kristiāna Andersena pasakām. Ļoti krāsaini un radoši izskatījās zīmējumu izstāde „Mana mīļākā Andersena pasaka”.

Pirkstiņiem sasprindzinoši pavadījām glītrakstīšanas konkursu. Izrādījās, ka rakstīt ir viegli, bet rakstīt skaisti un glīti ir ļoti grūti. Bet visi centās, tāpēc uzvārētājus izvelēties bija diezgan sarežģīti. Skaistas un daudzveidīgas katram sanāca grāmatzīmes, kurus taisījām kopīgā radošā darbnīcā. Katrs mēģināja padarīt savu pelīti atšķirīgu un neatkārtojamu.

Pamosties trešdien mums palīdzēja jauks flešmobs, pēc kura daži nevarēja apstāties vēl veselu stundu. Dejoja visi – gan pirmklasnieki, gan skolotājas. Katrs – ka tik varēja. Par to liels paldies skolēnu pašpārvaldei un mūsu sporta skolotājai.

Lieliskā iespēja paradīt savas intelektuālas spējas bērniem tika piedāvāta komandu spēlē „Laimīgais gadījums”. Katrs dalībnieks centās dabūt savai grupai vairāk punktus, bet komandu līderi rūpējas par to, lai viņu komandai būtu vairāk pareizo atbilžu. Dalībnieki apspriedēja, līdzjutēji atbalstīja, galvenais – visi uzvarēja, visi bija iepriecināti.

Pabeidzam nedēļu kopā ar pagasta bibliotekāri Irinu Avlasinu, kura uzaicināja skolēnus ciemos literārā pēcpusdienā „Ciemos pie Andersena”, kas veltīts rakstnieka 210 dzimšanas dienas jubilejai. Bērni burvīgi paradīja pasakas „Īkstīte” inscenējumu. Par saviem panākumiem katra klase, komanda un dalībnieks saņēma patīkamas balvas.

Visiem sākumskolas skolēniem un skolotājam izteicam milzīgu pateicību par ieguldīto darbu!  Cerēsim, uz jaunām un interesantām idejām nākošgad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *