Sākumskolas skolotāju metodisko izstrādņu skate “Dalies ar savu pieredzi!”

2016.gada 18.martā notika Daugavpils novada sākumskolas skolotāju metodisko izstrādņu skate ‘’Dalies ar savu pieredzi!’’ Šajā pasākumā ar savu pieredzi dalījās 13 pedagoģes. Piedāvāto ideju tematika bija plaša un daudzveidīga – prezentāciju materiāli, pārbaudes darbi, darba lapas dabaszinību stundām (T. Mihailova Birznieku pamatskola); integrēto mācību metodika (J. Karņilova Zemgales vidusskola); klases stunda ‘’Lieldienas. Telpu rotājumi’’ (G. Mizere Salienas vidusskola); ‘’Krāsu nedēļa’’ – aktivitātes un noslēguma pasākums (I. Skrinda Vaboles vidusskola); ‘’Labestības stunda’’ (A. Valeine Sventes vidusskola); metodes kritiskās domāšanas attīstībai lasīšanas un rakstīšanas procesā (I. Ivdre Kalupes pamatskola); ‘’Lasītprasmes attīstība’’ (A.Kokina Naujenes pamatskola); ‘’Lasītprieka veicināšana’’ (I. Bleidele Naujenes pamatskola); didaktiskās spēles ‘’Dainu skapis’’ (A. Valdovska Medumu pamatskola), ‘’Bingo’’ (L. Vasiļjeva Skrudalienas pamatskola), ‘’Matemātiskā stafete’’ (A. Baranovska Tabores pamatskola); idejas, aktivitātes, pasākumi sadarbības ar vecākiem veicināšanai (J.Ivbule Biķernieku pamatskola); makets ‘’Saules sistēma’’ (J.Ovčiņņikova Lāču pamatskola).

Paldies skolotājām par sava radošā veikuma atklāsmēm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *