Sākumskolas skolotāju seminārs Lāču pamatskolā

2015. gada 9. aprīlī notika Daugavpils novada sākumskolas skolotāju seminārs Lāču pamatskolā. Piedalījās 14 novada skolu pedagogi. Semināra tēma bija “Pavasara noskaņojums”. Tā dalībnieki smēlās jaunas atziņas dažādās Lāču pamatskolas skolotāju piedāvātajās atklātajās stundās: literatūras stunda 4.kl. “Skaņu un krāsu pasaule pavasarī” (sk. G. Naumuškina); matemātikas stunda 2.kl. “Lieldienu spēles” (sk. G. Vagele); integrētā stunda 1.kl.  “Lieldienas groziņā” (J. Ovčiņņikova). Pedagogiem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā “Nu atnāca Liela diena” (sk. I.Parfjonova), kur katrs varēja sev pagatavot Lieldienu suvenīru. Patīkams akcents semināra gaitā bija literāri – muzikālā kafejnīca “Pavasara brīnums” 1. – 4.kl., kurā skolēni skandēja pašsacerētos tekstus.

Paldies Lāču pamatskolas kolektīvam par piedāvāto iespēju dalīties pieredzē un rosinājumiem darboties vēl radošāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *