Sākumskolas skolotāju seminārs Vaboles vidusskolā

2015. gada 21. oktobrī notika Daugavpils novada sākumskolas skolotāju seminārs Vaboles vidusskolā. Piedalījās 17 novada skolu pedagogi. Semināra tēma bija ‘’Gadskārtu svētki’’. Skolas direktore E. Skrupska iepazīstināja ar skolas darbības aktualitātēm. Ar muzikālu sveicienu viesus sveica folkloras kopa ‘’Kanči’’ (vadītāja E. Kursiša). Skolotāja I. Podniece sniedza ieskatu par skolas vēsturi, tradīcijām, pasākumiem. Tika organizēta ekskursija pa renovētajām skolas telpām. Skolotāja I. Skrinda novadīja konkursu ‘’Gadskārtu svētki’’. Dalībnieki varēja iepazīt latviešu tautas rotaļas dažādu gadskārtu svētku ritumā, kā arī paši tajās piedalīties. Pasākuma noslēgumā katrs ciemiņš saņēma spēka zīmi no Vaboles vidusskolas kolēģēm, kā arī pedagogu pieredzes apkopotos un izstrādātos metodiskos materiālus par folkloru. Semināra dalībnieki smēlās jaunas atziņas par latviešu tautas folkloru, tās izmantošanu mācību un audzināšanas procesā.

Paldies Vaboles vidusskolas kolektīvam par piedāvāto iespēju iepazīt latvisko gadskārtu svinēšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *