Sākusies pieteikšanās Ēnu dienai 2016

Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) organizētās karjeras izglītības programma Ēnu diena 2016 ir atklāta! Jau sesto gadu Ēnu dienā piedalās arī Daugavpils novada dome, šogad interesentiem piedāvājot ēnot 25 amatus. No 4. līdz 24.janvārim Ēnotāji – skolēni var pieteikties piedāvātajām vakancēm mājas lapā www.enudiena.lv

Apstiprināšana no Ēnu devēju puses ir līdz 29.janvārim un Ēnotājiem – līdz 1.februārim. No 2. līdz 3. februārim tiks atvērta “Nejaušā Ēnotāja” pieteikšanās kārta.

Ēnu diena 2016 norisināsies 10.februārī, kad visā Latvijā oficiāli notiks Ēnu diena.

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un četru līdz sešu stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *