Salienas meitenes uzvar vidusskolu volejbola sacensībās

Pēc neliela pārtraukuma atsākušās Daugavpils novada skolēnu sporta spēles. Otrdien 3.novembrī Sventes vidusskolā pulcējās novada vidusskolu meitenes, lai noskaidrotu stiprāko komandu volejbolā. Jāsecina, ka volejbols novadā kļūst populārs, jo šajās sacensībā piedalījās pilnīgi visas piecas novada vidusskolas.

Sacensības noritēja līdzīgi, kā gadu iepriekš, spēlējot katrai komandai ar katru, jau pēc pirmajām spēlēm bija skaidrs, ka par pirmo vietu cīnīsies Salienas un Sventes vidusskolu komandas un jau otro gadu pēc kārtas diezgan pārliecinoši uzvarēja Salienas vidusskola. Diemžēl, kā atzina uzvarētāju skolotāja Kristīna Glagoļeva, nākošajos gados šādu panākumu nebūs, jo komanda balstījās uz piecām 12.klases skolniecēm, kuras pēc šī mācību gada atstās skolu, bet līdzvērtīgas maiņas viņām nav.

Sīvāka cīņa risinājās par trešo vietu starp Špoģu un Vaboles vidusskolu meitenēm. Diezgan viegli uzvarējušas pirmo setu, iespējams Špoģu meitenes cerēja uz līdzīgu turpinājumu, bet Vaboles meitenes tanī saņēmās un uzvarēja, nācās spēlēt trešo setu, kurā tomēr pārāka izrādījās Špoģu vidusskolas komanda, kuru sacensībām gatavoja skolotājs Sergejs Pavlovs.

Gan Salienas gan Sventes komandas (skolotāja Alla Petrovska) šo piektdien piedalīsies Latvijas skolu čempionātā volejbolā Koknesē, kurš norisināsies interesantā formātā. Saliena spēlēs turnīrā, kur skolas komandā drīkst būt 4 meitenes un 2 zēni, savukārt Svente spēlēs turnīrā, kur komandā spēlēs 4 zēni un 2 meitenes.

Veiksmi sacensībās!

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *