Salienas vidusskola draugu lokā

6. februāris. Seši vakarā. Salienas vidusskolas logos spoži deg gaisma. Skola sagaida savus absolventus. Patiess prieks bija par absolventu – jubilāru ierašanos. Mēs suminājām 1966., 1971., 1976., 1981., 1986., 1991., 1996., 2001., 2006., 2011. un 2015. gada absolventus.

Uz skatuves krāšņi “ziedēja” sirds novelējumi katram absolventam-jubilāram. Visus viesus iepriecināja sienas avīzes. Svētku scenārijā, ko sagatavoja 12. klases skolēni, tika atspoguļots svarīgākais izlaiduma gada notikums pasaulē un valstī. Sakarā ar to programmas laikā katram jubilejas izlaidumam bija paredzēts jautrs uzdevums, kas bija jāatrisina visiem kopā.

Absolventi sirsnīgi pateicās savai skolai un skolotājiem par zināšanām, dvēseles siltumu un ģimeniskajām tradīcijām.

Skanēja dziesmas, norisinājās teatralizētie uzvedumi. Visus klātesošos iepriecināja 20.gs. dziesmas. Līdz diviem naktī zālē skanēja mūzika un jautras dejas vēl ciešāk apvienoja absolventus un skolotājus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *