Salienas vidusskolas absolventu vakars

„Es pateicos tev, mīļā, labā skola,
Par rīta sauli, ko mums liki plaukstās:
Mēs paņemam no tavas klases sola
Sev līdz ar sauli sapņu zvaigznes augstās.”
(Jāzeps Osmanis)

2015. gada 7. februārī Salienas vidusskola sapulcēja savus absolventus – gan no tuvām, gan no tālām vietām. Īpaši tika godināti 1960., 1965., 1970., 1975., 1980., 1985., 1990., 1995., 2000., 2005. un 2010. gada absolventi, kā arī „viengadnieki” – pagājušā gada absolventi.

Sevišķi liels prieks visiem ciemiņiem bija par to, ka vakars noritēja izremontētajā skolas zālē, kuru gaumīgi noformēja 10. klases skolēni. Absolventi bija gandarīti, ka viņu mīļā skola pēc renovācijas ir kļuvusi skaistāka, gaišāka un siltāka.

Svinīgajā daļā absolventu sirsnīgie pateicības vārdi skolai mijās ar skolēnu sagatavotajiem priekšnesumiem. Skatītājus priecēja bērnu dejas, dziesmas, sporta dejas, skeči. Netrūka arī atjautības konkursu, kuros absolventi varēja pārbaudīt un atsvaidzināt skolas laikā iegūtās zināšanas.

Pēc svinīgās daļas katram jubilejas izlaidumam tika piedāvāta klases telpa, kurā jaukā gaisotnē varēja atcerēties skolas gadus. Skolas absolventi varēja dejot dzīvās mūzikas pavadījumā un gremdēties atmiņās, apskatot savas skolas laiku fotogrāfijas tradicionālajās sienasavīzēs. Visu vakaru skolā virmoja kopības sajūta un prieks par atkalredzēšanos.

Gaidām mūsu mīļos skolas absolventus atkal nākamgad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *