Salienas vidusskolas Mazpulka labie darbi

Salienas vidusskolas Mazpulks 1.semestrī paspēja labi pastrādāt gan savā skolā, gan skolas teritorijā, piedalījās dažādos konkursos.

Septembrī, kad daba uzdāvināja košus rudens ziedus un izkrāsoja koku lapas, sarīkojām izstādi “Ziedu noskaņojums”.

Pušķu izstādē aktīvi piedalījās visi skolēni – no pirmsskolas līdz 12. klasei. Ļoti aktīvi bija sākumskolas skolēni. Skolas gaiteņi nedēļas laikā bija izrotāti ar skaistiem darbiem, visi gāja apskatīt un gūt prieku no ziedu pušķiem, jo tur varēja redzēt ne tikai dārza ziedus, bet arī savvaļas ziedus. Rudens ziedi ir īpaši skaisti un smaržīgi, jo tās ir pēdējās rudens dabas dāvanas. Ļoti skaisti ziedu pušķi bija 1. klases skolniecei Karalinai Dvorjanikovai – “Baltā meitene” un Vasilisai Aļošinai – “Ziedu salūts” un “Divi draugi”.

No 2. klases labākie darbi bija Dianai Saveļjevai “Rudentiņš – bagāts vīrs” un Denisam Matulim “Saulīte”.

Paši aktīvākie bija 3. klases skolēni, viņi izveidoja 12 ziedu pušķus, bet īpaši skaisti tie bija Valērijai Smargunei – “Brīnums”, Aleksam Aveniņam – “Rudens brīnums” un Elvijai Jermašonokai – “Labais tērps”.

6. un 7. Klases skolēnu darbos darbos bija izmantots arī dabas materiāls.

Skaists ziedu pušķis bija 6.klases skolniecei Evelinai Aļošinai – “Ķirbja vāze”, Karinai Kirilovai – “Rudens laime”.

Skaisti darbi bija 7. klases skolniecei Poļinai Tajevskai – “Rudens ceļojums” un Varvarai Parfjonovai – “Rudens noskaņa”.

Vidusskolas skolēni izveidoja vienu savas klases ziedu pušķi ar interesantiem nosaukumiem.
10.klases skolniecei Anitai Sproģe bija pušķis “Rudens varavīksne”.

11.klases skolēniem bija skaists ziedu pušķis “Atmiņas par vasaru”.

12. klasei – spožs pušķis “Rudens valsis”.

Rudens ziedu izstāde dāvāja jauku, siltu noskaņu, atvadoties no siltajām dienām.

Pie mūsu skolas aug jauns augļu dārzs un mēs palīdzam rūpēties par to.

16. septembrī mazpulcēni piedalījās Pasaules talkā (jeb WorldCleanupDay), un talkas ietvaros mēs iestādījām savu “Laimes koku”.

Šogad 10.klases mazpulcēni iestādīja jaunu bumbieri, bet 11.–12. klases skolēni skolas pagalmā iestādīja skaistu dekoratīvo Paulonijas koku, kurš priecēs skolēnus un skolas viesus.

Vēlu rudenī, pirms sala, mazpulcēni augļu dārzā apsēja jaunos kociņus ar egļu zariem, lai koku mizu ziemā nenograuztu zaķi.

Rudens brīvdienās mazpulcēni piedalījās Latvijas Mazpulku viktorīnā “Vai tu spēj atpazīt dabas taku no viena teikuma un bildes?” un saņēma Pateicības rakstus no Saules dārza komandas.

Pateicības rakstu saņēma Poļina Tajevska (7.kl.) un 10. klases skolēnu komanda – Oksana Daņiļonoka, Alans Geičuns, Artūrs Grigas, Jevgeņijs Grigorjevs.

Mazpulcēni piedalījās projektā “Rokas un ķepas” un iesaistījās akcijā, kurā vajadzēja sociālajos tīklos ievietot sava mīluļa bildi. Projektā piedalījās 8.klases skolniece Oksana Opečonoka, 11. klases skolniece Oksana Daņiļonoka un 12.klases skolniece Veronika Grigase. Meitenes sociālajos tīklos stāstīja par to, kā rūpējas par saviem mazajiem draugiem.

Katram mazpulcēnam ir savs mājas mīlulis, un skolēni mācās rūpēties par tiem. Mazpulcēniem patīk rūpēties par dzīvniekiem, un jau otro reizi piedalāmies dzīvnieku patversmes “Otrā Māja” labdarības akcijā. Skolēni un skolotāji un vāc dāvanas suņiem un kaķiem.Šo akciju turpināsim līdz janvāra beigām.
Ziemas periodā mazie mazpulcēni turpina barot putnus, kuriem ir grūti ziemas aukstajā laikā.

Mazpulcēni ne tikai prot strādāt un piedalīties konkursos, bet arī labprāt veido savas dāvaniņas un dāvina saviem skolotājiem, skolas darbiniekiem pirms svētkiem.

Ar gandarījuma sajūtu par labi paveikto darbu un gaišu Ziemassvētku noskaņojumu noslēdzās I semestris Salienas vidusskolas mazpulkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *