Sasniegumi konkursā “Lidice”

Noslēgusies 47. Starptautiskā bērnu māksla konkursa “Lidice 2019” Latvijas kārta, kura tēma ir “Ķīmija”.

Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidota žūrija. Konkursam tika iesūtīti 943 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām. Latvijas kārtas laureātu izstādei un izstādei Čehijā tika izvirzīti 211 darbi, to vidū ir arī trīs no pieciem iesūtītajiem Vaboles vidusskolas skolēnu darbiem. Kopā ar skolotāju Annu Lazdāni tika ieguldīts liels darbs, kas ir vainagojās ar panākumiem, jo izstādei tika izvirzīti 7. klases skolnieces Anastasijas Frolovas darbs “Plastmasai – nē!”, 7. klases skolnieces Martas Kucinas darbs “Nosargāsim!” un 6. klases skolēna Elmāra Baika darbs “Pacelsim plauktās!” Apsveicam!

Laureātu darbu izstāde apskatāma no 2019.gada 4.februāra līdz 21.februārim LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *