Satikšanās svētki Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis”

Kaut kur tālumā uz lauka,
Dzestrs rīts tiek miglā tīts.
Kaut kur pļavā, rīta rasā;
Kājas mazgā septembris.

Sākas jauns mācību gads. Kāds tas būs, lielā mērā atkarīgs no mums katra. Ir svarīgi, lai mūs vada kāds mērķis, kaut arī pirmajā mirklī mēs to nesaskatām, īsti neapzināmies. Mēs esam tik dažādi – gan atvērti, gan sevī noslēgušies, gan augstprātīgi un cienīgi. Taču sirds dziļumos visi pazīstam biklumu, skumjas un šaubas. Kad nepieciešams drauga plecs un kāds saules stariņš sirdī. Vēsos septembra rītos sastapto cilvēku smaids un laba rīta vēlējums īgnumu aizpūš kā vējš. Tas ir maz un reizē tik daudz, tas ir vienkārši un reizē tik nepieciešami. Smaids ir kā saules stars, kurš saista ar neredzamiem pavedieniem mūs visus. Tad pelēka diena var kļūt par varavīksni labiem darbiem, jo vislielākā vērtība ir tam, ko mēs darām no sirds, pat tad, ja citi to neievēro.

Saulains un silts pienāca 2.septembra rīts NPII „Rūķītis”. Ar krāsainiem ziediem rokās bērnudārza durvis vēra 172 mūsu mazie audzēkņi. Mēs visi kopā mācījāmies uzsmaidīt viens otram un pateikt burvju mīļumvārdus.

Septembris ir kā jauns atskaites punkts, kā jauns darba sākums, kurš jāpaveic rūpīgi un ar atbildību, un mēs katrs pats veidojam savu zināšanu bagāžu un uzkrājam pieredzi, kura dzīvē noderēs. Pratīsim novērtēt to, kas mums ir dots, būsim tikpat pozitīvi, atsaucīgi, draudzīgi kā līdz šim!

Lai mums visiem veiksmīgs jaunais mācību gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *