Seminārs direktoru vietniekiem audzināšanas darbā Sventes vidusskolā

14.janvārī Sventes vidusskolā notika seminārs vietniekiem audzināšanas darbā.

Semināra laikā novada muzeju: “Raiņa māja Berķenelē”, “Naujenes Novadpētniecības muzejs”, “Skrindu dzimtas muzejs” pārstāvji un Kultūras mantojuma daļas vadītāja sniedza vispārīgu informāciju par muzeju pakalpojumu pieejamību.

Sventes vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā  Nellija Muižniece dalījās pieredzē par audzināšanas darba organizēšanu  skolā, vadīja nodarbību „Spēles labvēlīgas, draudzīgas vides veidošanai klasē”.

Pulciņa „Saimniecīte” skolotāja Aija Saveļjeva kopā ar audzēknēm novadīja radošo darbnīcu ”Balerīnu deja”. Muzikālos  priekšnesumus rādīja skolas instrumentālais ansamblis, grupa „Presto”, kā arī 5 – 6 gadīgo grupas zēni, kurus gatavoja skolotāja Rozālija Almakajeva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *