Septembris Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis”

Daugavpils novada dienu ietvaros tika organizēti vairāki pasākumi. No 15. līdz 19. septembrim varēja aplūkot krāšņos rudens ziedus izstādē „Rudens ziedi Nīcgalei!” Aktīva  dalība izstādē vienoja visus iestādes darbiniekus, izglītojamos un viņu vecākus. Rezultātā tapa krāšņa rota iestādes teritorijas zālienam, kas priecēja visus nīcgaliešus.

 

18.septembrī tika organizēta ekskursija uz Līksnas atpūtas parku, kur apskatījām jaunās ekspozīcijas un noorganizējām sporta spēles „Kustīgs, lustīgs nīcgalietis”. Diena bija rudenīgi saulaina un silta un tieši piemērota Daugavpils novada iepazīšanai un sportiskām aktivitātēm dabā.

 

Aktivitātes padarīja aizraujošas un izklaidējoši aktīvas  22. septembrī  organizētā „Krāsaino sapņu parāde” iestādes teritorijā. Katrs varēja izmēģināt roku krāsaino burbuļu palaišanā zilajās debesīs. Tādā veidā izsapņot krāsainu sapni un kļūt par burvju meistaru, radot jautru un brīnumu pilnu izbrīnu draugu sejās. Jāpiebilst, ka brīnumu radīšanai vajadzīgos instrumentus mums nodrošināja bērnu vecāki.

 

26.septembrī izglītības iestādi piepildīja jautras dziesmas un rotaļas par rudeni, jo ciemos gaidījām pašu Miķelīti. Bērni kopā ar vecākiem bija īpaši gatavojušies,  jo dārzā bija meklēts visinteresantākais burkāns un vislielākais kartupelis. Dārzeņu izstādē varēja aplūkot skaistas puķu kāpostu aitiņas, ābolu tārpiņus un kartupeļu vistiņas. Tas kārtējo reizi apliecināja rudens bagātību un vecāku radošumu, kas priecēja visus Ražas svētku dalībniekus.

 

Notikumus apkopoja un līdzi priecājās Iveta Guģe.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *