Sieviešu dienai veltīts pasākums Silenes pirmsskolas grupā

Māmiņ, šodien tava diena!
Ar to siltumu, ko devi,
Es nu atkal sveicu tevi,
Vēlos, lai tev nepietrūktu
Labu, jauku dzīves dienu.
Arī manā sirdī esi,
Māmiņ, mīļā tu arvien!

Ziedošais pavasaris Silenes pamatskolas pirmsskolas grupā sākās ar skaistiem un gaidītiem svētkiem – Sieviešu dienu. 2016. gada 7. martā pirmsskolas grupas “Bitītes” audzēkņi apsveica savas māmiņas Sieviešu dienā, dāvinot tām svētku pasākumu. Bērni priecēja māmiņu, vecmāmiņu un skolas darbinieku acis un sirdis – centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus. Pirmsskolas grupas jaunākie audzēkņi uzstājās ar deju “Jautrais vilciens”, nodziedāja dziesmas “Ģimene”, “Kaķu orķestris”, bet Darina Lapkovska apsveica sievietes ar dziesmu “Māmiņa”. Grupas vecākie audzēkņi nodziedāja dziesmiņu “Tu domā, domā…”. Arī pasākuma viesi aktīvi piedalījās konkursos “Kurš ātrāk apģērbs savu bērnu”, ”Uzzini savu bērnu pēc balss”, ”Ātri atbildi uz jautājumiem”.

No visas sirds pirmsskolas audzēkņi dāvināja māmiņām pašgatavotās dāvaniņas un ziedus. Pasākumu organizēja pirmsskolas skolotāja Diāna Krasiļņikova, mūzikas skolotāja Rozālija Almakajeva un skolotāja palīgs Veronika Čapule.

Kas gan var būt labāks par smaidu māmiņas sejā un prieku māmiņas acīs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *