Silenes kultūras namā aizritēja 1. septembra svinības

Es dodos pa saulainu ceļu
Līdz rudens vēlajām salnām,
Līdz pirmajam septembrim skolā,
Līdz pirmajai dienai klasē.
Šis saulainais septembra rīts
Ir zelta saulītes apspīdēts,
Un katrā saulītes starā
Ir vasaras noslēpums tīts.

Vasara pagājusi un nemanot ir jau pienācis 1. septembris. Lai skolas sākums visiem bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem būtu vēl sirsnīgāks, ar jautriem konkursiem, viktorīnām un rotaļām Silenes KN notika kopīga jaunā mācību gada svinēšana. Zālē pulcējās Silenes pamatskolas audzēkņi, vecāki un skolotāji. Tika sveikti Silenes pamatskolas pirmklasnieki. No Silenes bibliotēkas viņi saņēma dāvaniņas un aicinājumu ātrāk iemācīties lasīt un kļūt par bibliotēkas apmeklētājiem.

Visi bērni aktīvi piedalījās konkursos un viktorīnās. Bibliotēkas vadītāja pastāstīja par Silenes ciemata vēsturi. Silenes ciematam šogad atzīmēsim 260 gadu jubileju. Par godu jubilejai Silenes KN vadītāja pasludināja fotokonkursu „Mans mīļais stūrītis”

Pasākuma noslēgumā visi cienājās ar saldo arbūzu.

Ir klāt 1. septembris – prieka pilna un satraucoša diena skolēniem, vecākiem, skolotājiem un ikvienam, kurš atminas savas skolas gaitas, piedzīvojumus un atkal redzēšanās mirkļus pēc vasaras brīvlaika.

Lai mums visiem veicas jaunajā mācību gadā!

Viens komentārs

  • Огромная благодарность всем кто приготовил такой прекрасный праздник для детей.Все было здорово!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *