Silenes pamatskolā sākas jaunais mācību gads

1. septembris Silenes pamatskolā bija priecīga un saulaina diena, jo skanēja atkalredzēšanās prieks un jauna iepazīšanās.

Uz aktu svinīgo pasākumu pirmklasniekus, nedaudz nedrošus, bet tomēr priecīgus zālē ieveda vecāki. Svinīgo runu, un veiksmes , centības un pacietības vēlējumus teica skolas direktore Tatjana Klopova un arī Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova. Pirmklasniekiem tika pasniegtas dāvanas.
Pie skolēniem ciemos ieradās arī  Zinību Kundze, un Nezinītis, kurš gribēja doties makšķerēt un sauca līdzi skolēnus. Tomēr par laimi, neviens negāja makšķerēt, jo Zinību Kundze pārliecināja Nezinīti, ka arī viņam ir jāiet skolā un jāmācas. 1. Klase ar lielāko prieku viņu uzņēma savā pulkā.

Drīz vien atskanēja zvans, kurš pirmo reizi šajā 2014./2015. Mācību gadā skolēnus sauca uz nākošo pasākumu, kurš jau notika Silenes Kultūras namā. Bet pirmklasniekus, ar šo zvanu, tradicionāli no zāles izvadīja 9. klases skolēni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *