Silenes pamatskola veiksmīgi isteno projektu „Brīvais laiks kopā ar mums”

Sākot ar 2014. gada 1. maiju Daugavpils novada Silenes pamatskola projektu konkursa „Kopā būt!” ietvaros sāka realizēt projektu „Brīvais laiks kopā ar mums”. Projekta kopējais finansējums bija EUR 792,00. Projektā tika aicināti piedalīties pirmsskolas grupas bērni, 1.-5. klašu skolēni, vecāki un skolotāji.

Projekta mērķis ir attīstīt bērnu radošo domāšanu un pašizpausmes iespējas, veidot izpratni par teātri, sekmēt dialogu starp skolu, vecākiem, skolēniem, iemācīt lietderīgi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku, palīdzēt iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs, pilnveidot savas zināšanas un prasmes, atrast domubiedrus un realizēt idejas.

Vasaras brīvlaika laikā tika iegādātas radošās darbnīcas „Lelles izgatavošana” materiāli, pašu skolotāju un vecāku spēkiem izgatavoti  lelles un leļļu teātra aprīkojums.

Projekta rezultātā tika izveidots leļļu teātra pulciņš, kuru vadīs sākumskolas skolotāja Inga Miezite. Leļļu teātris veicina izglītotas, radošas un vienotas sabiedrības veidošanos, piedāvājot daudzveidīgu, laikmetam atbilstošu repertuāru bērniem, izmantojot gan tradicionālas, gan inovatīvas leļļu mākslas tehnikas, nodrošina leļļu mākslas tradīciju saglabāšanu. Nodarbības nodrošinās iespēju ikvienam bērnam izglītoties, attīstīt savus talantus un spējas radošā un draudzīgā gaisotnē.

Leļļu teātra repertuārā tiks iekļautas latviešu un pasaules skaistākās pasakas, izrādes ar bērnu iemīļotajiem literārajiem varoņiem. Teātra skatītājiem pavērsies iespēja apmeklēt interesantas, aizraujošas un izglītojošas izrādes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *