Silenes pamatskolā viesojās direktoru vietnieki no Madonas

21.novembrī Silenes pamatskolā viesojās direktoru vietnieku audzināšanas jomā delegācija no Madonas novada.

Semināra pirmajā daļā viesi iepazinās ar skolu un skolēnu brīvā laika pavadīšanas bāzi. Draudzīgā sarunā pie kafijas tases skolas direktore Tatjana Klopova pastāstīja par skolu un parādīja video klipu par skolu.

Otrajā  semināra daļā skolas direktore uzstājās ar prezentāciju „Silenes pamatskolas un biedrības „Silenes stariņi ”projekti 2002.-2014.gados”.Interesi izraisīja informācija par starptautisko apmaiņas programmu organizēšanu Silenes pamatskolā. Biedrības „Silenes stariņi ”priekšsēdētāja Sofija Mole dalījās pieredzē projektu atskaišu rakstīšanā.

Semināra laikā IP galvenā speciāliste Janita Zarakovska pastāstīja  par Daugavpils novada izglītības iestāžu tīklu un realizētajām programmām.

Semināra noslēgumā notika viedokļu apmaiņa par projektu rakstīšanas problēmām un par skolas telpu racionālu izmantošanu un pielāgošanu , ģeogrāfiskā izvietojuma priekšrocību izmantošanu ,sakarā ar skolēnu skaita samazināšanos.

Viesi bija gandarīti par veiksmīgi organizētu semināru un uzaicināja arī mūsu novada skolotājus apmeklēt Madonas novadu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *