Silenes pamatskolas kolektīvs atskatījās uz gada laikā paveikto

Kā katru gadu pieņemts, maijā – kad pieneņu pļavas dzeltē un ceriņu krūmi valdzinoši smaržo, tiek svinēta pēdējā skolas diena. Arī šogad 2014. gada 29. maijā Silenes pamatskolas kolektīvs atskatījās uz gada laikā paveikto.

Pasākuma sākumā tika apsveikti skolēni par sasniegumiem un piedalīšanos novada olimpiādēs un konkursos, par labām mācībām un aktīvu piedalīšanos novada un skolas pasākumos. Tika apbalvoti konkursa „Klases labākā liecība” titulu ieguvēji un vērtīgas balvas un diplomu par labāko liecību 1. – 4. klašu grupā saņēma Aleksandra Visočina(6. klase)  un 5. – 9. klašu grupā  Ēriks Lapkovskis (4. klase).
Kā zinošākā klase, ar labākajiem rezultātiem mācībās diplomu un tradicionālo ceļojošo gudro pūci saņēma 1. – 4. klašu grupā 1. klase un 5. – 9. klašu grupā 6. klase.

Pasākumā skolotāji: Alla Mihailova, Rozālija Almakajeva, Sofija Mole, Alevtīna Mihailova un Jeļena Ovčiņņikova tika apbalvoti par radošo darbu un skolēnu sagatavošanu novada olimpiādēm un konkursiem.

Pedagoģiskais kolektīvs izteica pateicību vecākiem par sadarbību un atsaucību, skolas sabiedriskās lietas risināšanā. Ar pateicības rakstiem par bērnu audzināšanu tika apbalvoti Lapkovsku, Andruļu, Pupinu, Gasperoviču un Maskaļonoku ģimenes.

Pēc apbalvošanas un rezultātu izvērtēšanas 2.,3. un 5. klases skolēni skolotājas Tatjanas Bojarunecas vadībā parādīja jauku pasaku par draudzību, kurā galvenās lomas spēlēja varavīksnes krāsas, un parādīja, ka draudzība ir spēks. Savu radošo darbu parādīja arī skolas ansamblis un koris, kā arī deju kolektīvi.

Atliek tikai novēlēt priecīgas brīvdienas, jauku atpūtu un uzkrāt spēkus jaunam mācību gadam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *