Silenes pamatskolas pirmsskolas vecākās grupas bērnu izlaidums

No bērnu dārza projām ejot,
Kā taurenis uz pleca būs,
Mums atmiņas par labām dienām,
Kad kopā bijām mēs un jūs!

26.maijā Silenes pamatskolas skolotāja Diāna Gurkovska–Dragonere kopā ar vecākiem sagatavoja pirmsskolas vecākās grupas bērniem izlaidumu.

Bērni teica ardievas bērnu dārzam – vietai, kur satraukumā burzot svārku stūrīti, skaitījuši savu pirmo dzejolīti, nedrošu balstiņu dziedājuši pirmo dziesmiņu, priecājās vadot laiku aizrautīgās spēlēs un rotaļās ar vienaudžiem. Ciemos atnāca Lācis, Lapsa, Gudrā Pūce, kā arī divi jautri klauni, bet bērni parādīja savas prasmes, kuras apguvuši bērnudārza laikā.

Pateicoties ciešai sadarbībai starp vecākiem un pedagogiem, šo dienu var nosaukt par kopīgu uzvaru!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *