Simts dienas skolā

14. janvārī 1.a klases skolēni svinēja 100 dienas skolā. Skolēni saviem svētkiem sāka gatavoties jau iepriekš – tapa grupu projekti “Mūsu 100”, kuros bija jāuzzīmē 100 lietas. Skolēnu darbos varēja redzēt gan 100 taureņus, gan 100 zivis, gan 100 rociņas. Svētku dienā skolēni rādīja deju ar savu skolas somu, dziedāja dziesmiņu par desmit pirkstiņiem, kā arī norunāja dzejolīti angļu valodā par skaitļiem. Šajā svarīgajā dienā pie pirmklasniekiem bija ieradusies Pepija (Zane Ozoliņa no 5.klases) ar savām palīdzēm Viktoriju, Olīviju un Samantu. Meitenes uzdeva saviem jaunākajiem skolasbiedriem interesantus uzdevumus, kurus bija jāveic 100 sekundēs – jāuzraksta pēc iespējas vairāk vārdu par skolu, jāuzraksta skaitļi līdz 100, ar pinceti jāsašķiro 100 makaroni. Arī 2., 3. un 4. klases skolēni bija sagatavojuši savus pārbaudījumus.

Pēc visu uzdevumu veikšanas pirmklasnieki saņēma dāvanas un sertifikātus pilntiesīgai burtu un ciparu lietošanai. Pasākuma noslēgumā pirmklasnieki deva solījumu būt pieklājīgiem, centīgiem, draudzīgiem un izpalīdzīgiem skolēniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *