Sīpolu diena un Masļeņicas svinēšana Biķernieku pamatskolā

2016. gada 11. martā Biķernieku pamatskolas sākumskolas bērni draudzējās ar veselīgajiem sīpoliem. Izglītojamie nēsāja pašrocīgi veidotas sīpolu cepurītes, gatavoja salātus no sīpollokiem un citiem dārzeņiem, un mielojās ar galarezultātu. Tika minētas mīklas un zīmēts, tika dziedātas sīpola dziesmiņas, un pārbaudītas zināšanas par šo brīnišķīgo dārzeni.

Pēc stundām savukārt visa skola piedalījās Masļeņicas svinēšanā. Viss noritēja kā Masļeņicai piedien – daļa no izglītojamiem pieturējās pie tradicionālajiem slāvu apģērbiem, izglītojamie gāja rotaļās un dziedāja, 9. klases meitenes bija pacentušās sacept pankūkas, ar kurām cienāt visus skolēnus un skolas darbiniekus. Un, protams, tika dedzināta arī salmu lelle. Biķernieku pamatskolā pavasaris ir godam sagaidīts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *